شماره تماس 09371686566   
لطفا جهت خرید کتب چاپی استعلام قیمت جدید بگیرید
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

سوالات متداول مشتریان

بهترین روش جستجوی کتاب ها چگونه است؟

امکان جستجوی کتاب ها از طریق عنوان، ISBN و نویسنده کتاب وجود دارد. با توجه به اینکه یک کتاب ممکن چندین ISBN داشته باشد و تمام ISBN ها در سایت ثبت نشده باشد، بهترین روش یافتن کتاب، جستجوی بخشی از عنوان کتاب بدون علائم نگارشی است. به هیچ وجه عنوان کتاب و نام نویسنده را با هم جستجو نکنید. تنها بخشی از عنوان کتاب را وارد کنید.

فرمت کتاب های سایت چیست؟

کتاب های سایت با فرمت های دیجیتالی عرضه می شوند. فرمت اکثر کتاب های سایت، PDF بوده  و بعضی کتب به صورت فایل تبدیلی ایپاپ در قالب pdf می باشد.

آیا امکان مشاهده مشخصات کاملتر کتاب ها و بررسی ادیشن وجود دارد؟

بله، علاوه بر اینکه در صفحه هر کتاب مشخصات کتاب قید شده است، لینک کتاب در سایت ناشر یا آمازون قرار داده شده است. بنابراین امکان بررسی دقیق کتاب و انطباق ادیشن کتاب وجود دارد.

کتابی که من نیاز دارم در سایت قرار ندارد؟

دسترسی های ما نامحدود است. اگر به کتاب خاصی نیاز دارید و تاکنون در سایت قرار نگرفته است کافی است عنوان آن را در فیلد جستجو سرچ کنید. و اگر موجود نبود از طریق تلگرام آی دی  ebookmedicine2021@ و یا  شماره تماس 09371686566درخواست خود را ارسال فرمایید  تا در کمترین زمان ممکن آنرا برای شما تهیه کنیم.

آیا امکان دارد ژورنال های خارجی تهیه شوند؟

بله این امکان موجود میباشد.

آیا امکان تخفیف در خرید های بعدی وجود دارد؟

بله در خریدهای بعدی به صورت خورکار از تخفیفات ما بهره مند میشوید.

آیا امکان ارتباط با ادمین های سایت وجود دارد؟

بله شما از طریق ادرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

و یا شماره تماس   09371686566

آیا امکان چاپ کتاب و ارسال کتاب به آدرس پستی وجود دارد؟

بله امکان چاپ کتاب و ارسال کتاب به شهرهای مختلف توسط پست موجود می باشد و برای تهران هم پیک میشود. و زمان تحویل کتاب از زمان ثبت سفارش 3 روز می باشد.

 

نسخه چاپی تمامی کتب( تمام رنگی با کیفیت بالا، تضمینی، با جلد هارد و صحافی دوخت بهترین برگه های بازار تقدیم عزیزان میشود در صورت عدم رضایت وجه کتاب برگشت داده میشود.)

X

Right Click

No right click